Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε την ιστοσελίδα του σχολείου μας, η οποία αποτελεί μια προσπάθεια παρουσίασης όχι μόνο των σχολικών μας δραστηριοτήτων και του σχολείου μας, αλλά και ευρύτερα του δήμου μας, του Αγίου Γεωργίου, και συνολικότερα ολόκληρου του νησιού μας, της Κέρκυρας, στο διαδίκτυο.

Εδώ θα βρείτε πληροφορίες για την κτιριακή μας υποδομή, το διδακτικό προσωπικό του σχολείου μας, τις διάφορες εκπαιδευτικές μας δραστηριότητες, το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων καθώς και πολλά στοιχεία και φωτογραφίες από το δήμο στον οποίο ανήκουμε αλλά και από το όμορφο νησί μας, την Κέρκυρα.

Τέλος σας περιμένουμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στη διεύθυνση:

Σχολικό Κέντρο  Αγρού  Κέρκυρα

Σχολικό Κέντρο Αγρού

Αγρός - Κέρκυρα

Τ.Κ.  490 83

ή στα τηλέφωνα 26630-71492, 71952 & 72696 ή με Fax στα νούμερα 26630-71952 & 72696 ή στέλνοντας  μήνυμα στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση:

dimagrou@sch..gr

Σας ευχόμαστε καλή περιήγηση στις ιστοσελίδες μας.

Οι μαθητές του δημοτικού σχολείου Αγρού